Dārzniecība "NESLINKO" ik gadu izmēģina dažādu šķirņu asos piparus, tos audzējot gan segtajās platībās, gan uz lauka, gan podos. Iesakam jums sekojošu šķirņu asos piparus.ASĀS BULTAS - 2017. gada jaunums! Vidēji lieliem, slaidiem kā burkāns, oranžas krāsas augļiem. Asi, bet ne ļoti. Piemēroti kaltēšanai. Veido līdz 1 m augstu krūmu ar plašiem sānu dzinumiem. Audzēšanai siltumnīcās. Ar izcili ražību. 

ASIE ZĪMULĪŠI - vidēji asi! Sarkani vai spilgti oranži, gari, slaidi, tievi pipariņi, kas atgādina nelielus zīmulīšus. Izmantojams arī kaltēšanai. Piemērots audzēšanai siltumnīcās, uz lauka vai puķu podos. Ļoti dekoratīvs.

AUNA RAGS - 2017. gada jaunums! Augļi sarkani, slaidi, lielāki par šķirnes 'Kazas rags' augļiem un agrāki, vidēji asi. Veido kompaktu, līdz 80 cm augstu krūmu. Piemērots audzēšanai podos, siltumnīcās, uz lauka.

CIKLON - nedaudz asāks pipars par pusaso, tiem, kas mācās lietot asos piparus! Augļi sarkani, lieli līdz vidēji lieli, plāni, mēreni asi. Var kaltēt. Piemērots audzēšanai podos, uz lauka un siltumnīcās. Veido kompaktu krūmu, ar nelieliem sānu dzinumiem. 

DZELTENĀS CEPURĪTES - dzeltenas krāsas, nelieliem, ļoti asiem augļiem. Krūms ar ļoti plašiem sānu dzinumiem. Piemērots audzēšanai segtajās platībās, uz lauka, lielos podos. Ļoti ražīgs.

HABANERO - pasaulē viens no asākajiem savvaļā augošajiem pipariem. Nelieli iekrocēti, sarkanas, oranžas vai šokolādes krāsas auglīši. Krūmiņš kompakts, izskatīgs un ražīgs. Audzējams siltumnīcās un podos.
 
KAJENAS - sarkanas krāsas vidēji lieli, slaidi augļi. Vdēji asi. Veido līdz 50 cm augstu krūmu ar nelieliem sānu dzinumiem. Piemērots audzēšanai siltumnīcās, podos, uz lauka.

KAZAS  RAGS - augļi sarkani, slaidi, gari, līki un krunkoti kā īsti kazu ragi, vidēji asi. Augs ~1 m garš, ar daudz sānu dzinumiem, ražo bagātīgi.

KODĪGIEM BURKĀNIŅI - saldi, gludi, burkānu krāsas pipari ar asu garšu. Efektīga garšviela asu ēdienu mīļotājiem. Ļoti ražīgs. Veido kompaktu augumu, piemērots audzēšanai podos, uz lauka un siltumnīcās.

LEVO - pusasais pipars ar lieliem augļiem. Piemērots tiem, kas grib ko pikantu, bet ne asu. Ļoti ražīgs. Audzēšanai siltumnīcās un podos. Veido līdz 50 cm augstu krūmu ar plašiem sānu dzinumiem.

PIKANTIE  KAREKLĪŠI - spilgti dzelteni auglīši ar citronu aromātu. Auglīši nelieli, konusveida, no sāniem krokoti. Ļoti ražīgs. Latvijas apstākļos ieskām audzēt lielos (apmēram 15l) podos, lai paspētu ienākties visa raža.


PIKANTIE  ĶIRŠI - 2017. gada jaunums! Sarkanas krāsas, apaļi, valrieksata lieluma augļi ar biezām sienām. Blanšēti augļi īpaši piemēroti pildīšanai ar sieru vai salātiem, pikatu ēdienu cienītājiem. Veido 40 cm augstu krūmu ar nelieliem sānu dzinumiem. Audzēšanai podos, slitumnīcās, siltās vietās uz lauka.

UGUNS  MĒLE - augļi lieli, gaļīgi, vidēji asi. Veido ~0,60 m augstu krūmu. Augļi izmantojami kaltēšanai. Piemērots audzēšanai siltumnīcās, lielos podos.

UNGĀRU  MELNAIS - tehniskajā gatavībā auglis tumši violetā krāsā, bioloģiskajā gatavībā tumši sarkans. Auglīši vidēji lieli, vidēji asi. Veido kompaktu, apmēram 40 cm augstu krūmu. Piemērots audzēšanai siltumnīcās un podos

ZILOŅA   SNUĶIS - 2017. gada jaunums! Ar gariem, slaidiem, plānu sienu, sarkanas krāsas sasprāgājušiem augļiem. Šķirne īpaši piemērota kaltēšanai. Augļi sakalstot nezaudē formu, krāsu un savu īpašo vecinājumu. Kaltēšanai nav nepieciešamas īpašas iekārtas, jo laikus nenovākti, mēdz sakalst pat pie krūma. Veido kompaktu, līdz 50 cm augstu krūmu. Piemērots audzēšanai siltumnīcās un podos

ZVANIŅŠ - augļi kā nelieli zvaniņi, sarkanā krāsā, nedaudz asi, ļoti dekoratīvi. Krūms skrajš, mēdz izaugt pat 1 - 1,5 m augsts, vairāk piemērots audzēšanai siltumnīcās un lielos podos.

ČŪSKU - augļi sarkani, tievi, dažādi izlocīti. Vidēji asi. Veido kompaktu krūmu ar nelieliem sānu dzinumiem. Augļi izmantojami arī kaltēšanai. Šķirne piemērota audzēšanai siltumnīcās, uz lauka un podos.

UGUNS - augļi asāki par vidējo, ~10cm gari, konusveida, sarkanā krāsā. Kompakts krūms ~0,5 m augsts. 2018. gada pavasarī šai šķirnei stādi nebūs pieejami.

ASĀS  ODZIŅAS - augļi ķiršogas lielumā, sarkanā krāsā. Krūmiņš neliels ~0,5 m augsts, ļoti dekoratīvs, piemērots arī audzēšanai podos.

ARGENTĪNAS  ČILI - augļi sarkani, dzelteni vai oranži, nelieli 2 - 3 cm augsti konusiņi. Krūmiņš 30 - 40 cm augsts, kompakts, piemērots audzēšanai podos, labi pārziemo istabās un ziemas dārzos.
 
 
ČIN-GIZ-HANS - pipars ar daudz, vidēji lieliem, slaidiem, konusveida augļiem. Uz auga vienlaidīgi ir violetas (tehniskās gatavības) un sarkanas (bioloģiskās gatavības) krāsas augļi. Veido ļoti dekoratīvu, kuplu krūmu ar slaidiem, gariem sānu dzinumiem. Audzējams siltumnīcās, lecektīs, uz lauka, podos

JOLOKIJA - 2017. gada jaunums! Pasaulē viens no visasākajiem pipariem. Vidēji lieli un nelieli, konusveida auglīši sarkanā krāsā. Veido līdz 50 cm augstu krūmu ar gariem sānu dzinumiem, kas pilni ar auglīšiem. Ideāli aug gan siltumnīcās, gan lielos podos.

MEKSIKAS  ČILI - augļi mazas 1,5 - 2 cm augstas piramīdiņas, sarkanā krāsā. Krūmiņš kompakts 30 - 40 cm augsts, piemērots audzēšanai podos.

VILTĪGĀ  OGA - augļi pipari zemeņogas lielumā un izskatā. Augam pūkainas, dekoratīvas lapas. Krūms veido plašus sānu dzinumus.