PADOMI KĀ IEGĀDĀTIES STĀDUS!

1. izpētiet stādu piedāvājumu mājas lapā
2. tomātiem, paprikai un citām kultūrām izvēlieties piemērotākās  šķirnes ņemot vērā šādus kritērijus
- audzēšana vieta (siltumnīca, lecekts, atklāts lauks, balkons). Siltumnīcā iesakām izvēlēties šķirnes, kas atbilst siltumnīcas augstumam, bet uz lauka zemākas
- sastādies kultūru un šķirņu sarakstu ar vēlmēm, ņemot vērā, ka tomātiem un paprikai visas šķirnes vienlaikus var nebūt pieejamas. Tādēļ sarakstā ietveries alternatīvas vai mēs piedāvāsim līdzīgu šķirni.
- ja zināt kādas šķirnes nosaukumu, bet neatradāt katalogā, noteikti jautājiet, iespējams, ka mainījies nosaukums
- ja interesē kāds noteikts augs (īpaši ēdamām kultūrām), bet mājaslapā neatradāt, droši jautājiet uz vietas vai zvanot, varbūt pie mums šī auga stāds ir iegādājams
3. izvelieties vietu (dārzniecība vai Rīgas centrāltirgus) uz kurieni brauksiet pēc stādiem un darba laikā dodieties uz turieni. Lielākā stādu izvēle ir dārzniecībā.
4. neaizmirstiet paņemt kasti vai kādu citu trauku, kur ielikt stādus. Stādi būs podiņos vai ietīti papīrā, bet tos tomēr būs jāieliek kādā kastē, lai tie līdz dārzam aizbrauktu ar komfortu.
5.  norēķināties par stādiem iespējams tikai skaidrā naudā
6. ierodoties tirdzniecības vietā apbruņojieties ar pacietību, jo iespējam būs kādu laiku jāpagaida rindā. Bet šogad plānojam vairāk darbinieku, lai rindas nebūtu.